Esu profesionalus fotografas Deivaras Kaleininkas dirbantys ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse.

Fotografija man – tai ne tik gyvenimo iliustracija, bet kartu ir priedas prie atminties. Akimirka, prie kurios, ją turėdamas, visada gali dar kartą sugrįžti. Fotografuodamas žmones stengiuosi perteikti tokią akimirką, kokia ji yra, prie kurios kaskart vėl norėtųsi sugrįžti.

Daugiausia laiko fotografuodamas praleidžiu Vilniuje, dirbu su privačiais klientais, žiniasklaida, renginių organizatoriais, tačiau, jei tik manęs reikės, būsiu ten, kur būsite Jūs ir Jūsų šventė.

Esu pasiruošęs su Jumis kopti į Ventės rago švyturį ar Parnidžio kopą, kartu plaukti Kauno mariomis ar Galvės ežeru, fiksuoti akimirkas pajūryje ar Nacionaliniame Dzūkijos parke. Profesionalus fotografas turi labai gerai išmanyti vietovę, kurioje dirba, todėl tam visuomet pasiruošiu iš anksto, išklausau klientų, kur ir kokių nuotraukų Jiems reikia.

Mano tikslas – padaryti Jums kokybiškas, originalias nuotraukas, užfiksuoti tikrą, nuoširdžią akimirką. Teikiu šias fotografo paslaugas:

Vestuvės. Nuo rytinio pasiruošimo iki plojimų po Jūsų pirmojo šokio fiksuosiu Jums brangias akimirkas. Vestuvinės nuotraukos – vienos tų, kurios, po Jūsų vienos iš didžiausių gyvenimo švenčių, keliaus per daugybės giminaičių, draugų rankas. Ne vieną vestuvinę nuotrauką dovanosite pusbroliams ir puseserėms, Jūsų vestuvių nuotraukos užims garbingą vietą ant močiutės ir dieduko komodos, kabės ant tėvų namų sienų, todėl leiskite vestuvių nuotraukomis iš tiesų grožėtis. Išsirinkite tinkamą vestuvių fotografą, kuris savo darbą atliks profesionaliai ir be priekaištų.

Asmeninės fotosesijos. Labai dažnai nuvykę pas draugus į svečius atkreipiame dėmesį, kad jų namų sienas puošia asmeninės, šeimos fotografijos; akį patraukia socialiniuose tinkluose susikurtų profilių nuotraukos, albumai; dėmesį prikausto žurnalų viršeliuose besipuikuojančių asmenų portretai. Jos ten yra todėl, kad fotografas atliko kokybišką darbą, į šias nuotraukas malonu žiūrėti. Asmeninės fotosesijos nėra brangios, o Jūs nusipelnėte bent kartą metuose atsinaujinti savo turimą albumą – juk nežinia, kada tinkamos nuotraukos reikės darbdaviui siunčiant savo gyvenimo aprašymą ar antrajai pusei paprašius nuotraukos prieš pirmąjį pasimatymą.

Krikštynos. Puikiai pamenu savo vaiko krikštynas. Kai dabar, jau paaugusiam, parodau nuotraukų iš jo krikštynų, stebiu, kaip jis šypsosi, džiaugiasi matydamas save kur kas jaunesnį gražios šventės metu. Krikštynos yra viena prasmingiausių ir tauriausių švenčių, tačiau daugelis tėvelių dažnai nepagalvoja apie krikštynų fotografą, mano, jog nuotraukų padarys patys ar jų draugai. Deja, bet tėveliai per šią džiugią šventę tai padaryti tiesiog pamiršta, neturi tam laiko, o draugai bei giminaičiai – taip pat, nes visi įdėmiai stebi visą ypatingą procesą. Bet juk tėveliams, jau užaugusiam vaikui taip norisi pamatyti, kaip vaikelis buvo tepamas aliejumi, kaip ant naujagimio galvytės buvo pilamas šventintas vanduo iš auksinio ąsotėlio, kaip tuo metu atrodė į jo šventę atvykę svečiai, kokia buvo bažnyčia ir jos aplinka. Krikštynų fotografas yra būtinas, kad šias gražias akimirkas padėtų išsaugoti.

Proginės fotosesijos. Renginių fotogravimas. Dažnai tenka fotografuoti vakarėlius, mergvakarius, bernvakarius, vaikų ir suaugusių žmonių gimtadienius. Vis dažniau draugai nusprendžia įamžinti smagiausias jaunystės šventes. Gausybė renginių organizatorių dabar jau siūlo įvairiausių mergvakarių ar bernvakarių šventimo idėjų, dažnai šios šventės būna be galo turiningos bei smagios, todėl būtina pasisamdyti fotografą, kad visa tai įamžintų. Juk nuo senų laikų išliko įprotis po daugelio metų susirinkus draugams vėl peržvelgti nuotraukų iš jaunų dienų, ar nebūtų smagu dar kartą kartu pasidžiaugti šių švenčių akimirkomis?

Fotografuoju ir kitokio pobūdžio renginius, dirbu su žiniasklaida, esu fotografavęs nemažai televizijos projektų, įvairių akcijų bei kitų renginių. Šias nuotraukas dažnai peržiūri dešimtys tūkstančių naujienų portalų skaitytojų, todėl darbas turi būti atliktas itin kruopščiai ir atsakingai. Džiaugiuosi, kad savo užsakovų lieku įvertintas, jie mane samdo ir toliau, o aš galiu perteikti gražias, linksmas emocijas, atskleisti tikrąją renginio nuotaiką ir idėją.

 

Susisiekime, pasitarkime, susitarkime!

Lauksiu Jūsų skambučių ir laiškų

fotografai vilniuje

Deivaras.lt – profesionalūs fotografai Vilniuje.