Apie fotografą

Esu profesionalus fotografas Deivaras Kaleininkas dirbantis ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse.

Fotografuodamas stengiuosi perteikti tokią akimirką, kokia ji yra, prie kurios kaskart vėl norėtųsi sugrįžti.

Dirbu su privačiais klientais, žiniasklaida, renginių organizatoriais.

Esu pasiruošęs su Jumis kopti į Ventės rago švyturį ar Parnidžio kopą, kartu plaukti Kauno mariomis ar Galvės ežeru, fiksuoti akimirkas pajūryje Lietuvoje ar kitose šalyse.

Mano tikslas – padaryti Jums kokybiškas, originalias nuotraukas, užfiksuoti tikrą, nuoširdžią akimirką. Teikiu šias fotografo paslaugas:

Vestuvės. Nuo rytinio pasiruošimo iki plojimų po Jūsų pirmojo šokio įamžinsiu Jums brangias akimirkas. Vestuvinės nuotraukos – vienos tų, kurios, po Jūsų vienos iš didžiausių gyvenimo švenčių, keliaus per daugybės giminaičių, draugų rankas. Ne vieną vestuvinę nuotrauką dovanosite pusbroliams ir puseserėms, Jūsų vestuvių nuotraukos užims garbingą vietą ant močiutės ir dieduko komodos, kabės ant tėvų namų sienų, todėl leiskite vestuvių nuotraukomis iš tiesų grožėtis. Išsirinkite tinkamą vestuvių fotografą, kuris savo darbą atliks profesionaliai ir be priekaištų.

Asmeninės fotosesijos. Labai dažnai nuvykę pas draugus į svečius atkreipiame dėmesį, kad jų namų sienas puošia asmeninės, šeimos fotografijos; akį patraukia socialiniuose tinkluose susikurtų profilių nuotraukos, albumai; dėmesį prikausto žurnalų viršeliuose besipuikuojančių asmenų portretai. Jos ten yra todėl, kad fotografas atliko kokybišką darbą, į šias nuotraukas malonu žiūrėti.

Krikštynos. Tai yra viena prasmingiausių ir tauriausių švenčių, tačiau daugelis tėvelių dažnai nepagalvoja apie krikštynų fotografą, mano, jog nuotraukų padarys patys ar jų draugai. Deja, bet tėveliai per šią džiugią šventę tai padaryti tiesiog pamiršta, neturi tam laiko, o draugai bei giminaičiai – taip pat, nes visi įdėmiai stebi visą ypatingą procesą. Bet juk tėveliams, jau užaugusiam vaikui taip norisi pamatyti, kaip vaikelis buvo tepamas aliejumi, kaip ant naujagimio galvytės buvo pilamas šventintas vanduo iš auksinio ąsotėlio, kaip tuo metu atrodė į jo šventę atvykę svečiai, kokia buvo bažnyčia ir jos aplinka. Krikštynų fotografas yra būtinas, kad šias gražias akimirkas padėtų išsaugoti.

Fotografuoju ir kitokio pobūdžio renginius, dirbu su žiniasklaida, esu fotografavęs nemažai televizijos projektų, įvairių akcijų bei kitų renginių. Šias nuotraukas peržiūri dešimtys tūkstančių naujienų portalų skaitytojų, todėl darbas turi būti atliktas itin kruopščiai ir atsakingai.

Susisiekime, pasitarkime, bendradarbiaukime!

fotografai vilniuje

Deivaras.lt – profesionalūs fotografai Vilniuje.